O nás

Jsme realitní kancelář specializující se převážně na Liberecký kraj. Na trhu s nemovitostmi působíme od roku 2007. Od té doby se snažíme stále zdokonalovat své služby a rozšiřovat náš tým o schopné a kvalitní makléře, odborníky v dané oblasti.

Poskytujeme kompletní služby při realizaci prodeje či nákupu nemovitostí.

Tím máme na mysli:

- inzerce vaší nemovitosti

- organizujeme prohlídky nemovitostí

- vedeme jednání se zájemci - sjednáváme způsob vypořádání kupní ceny vč. nabídky financování

- pomáháme při odstranění exekuce popř. její vyplacení

- vyhotovení všech potřebných dokumentů až po doručení kupní smlouvy na příslušný katastrální úřad

- pomoc při odvodu daně z převodu nemovitosti, popř. celé její vyřízení za prodávajícího

- zajistíme znalecký posudek nemovitosti

 

Snažíme se najít nejlepší možnou cestu k dosažení vašeho snu, cíle, vize! Určíme hodnotu vaší nemovitosti tzv. tržní odhad zdarma.

Cenu vaší nemovitosti ovlivňuje několik faktorů:

- trh – obvyklá cena nemovitostí v dané lokalitě a čase

- lokalita

- technický stav nemovitosti - použité stavební materiály a úroveň provedení rekonstrukce či stavby

- vybavení nemovitosti

- sousedé

- exekuce na nemovitosti

- potřeba rychlého prodeje nemovitosti

 

Ověřujeme si informace strany prodávající - jedná se hlavně o vlastnictví nem., různé zástavy či exekuce na nemovitostech, anuitu u družstevních bytů... Snažíme se uvádět co nejvíce informací o nemovitosti a to kladné i záporné. Šetříme tak čas i náklady straně prodávající, zájemců i samotné RK.

Průběh prohlídek konzultujeme s prodávajícími. Pomoc makléři v organizaci prohlídek se vyplácí. Pokud má být obchod zdařilý, je nutné dodržovat určitá pravidla a to:

- čistá a uklizená nemovitost vč. okolí, zvláště koupelna si zaslouží největší péči

- odstranit drobné nedostatky – kapající voda z kohoutku, protékající toaleta, problém se zavíráním dveří...

- při prohlídce se snažíme omezit počet účastníků prodeje v nemovitosti – kupující má tak pocit bezpečí a má klid na prohlídku nemovitosti

- důležité je načasování prohlídky – slunečné počasí rozjasní a prosvětlí nemovitost, v podvečer oživí interiér osvětlení každého koutu.

Organizujeme předání a převzetí nemovitosti novému majiteli - jedná se hlavně o písemné zaznamenání stavů energií, předání klíčů od nemovitosti a kontrolu, zda nedošlo ke změně stavu na nemovitosti po dobu prodeje. Nezřídka pomáháme klientům s přepisem elektřiny popř. vody na nového majitele.

Snažíme se klientům vysvětlit klady i zápory celého obchodního případu, vzhledem k větší investici. Nákup nemovitosti je vážným rozhodnutím!

Při úspěšně ukončeném prodeji nemovitosti máte u nás milou pozornost.  Naše odměna při ukončeném prodeji se dle asociace RK pohybuje ve výši 3-7% z prodejní ceny v závislosti na předem dohodnutém množství činností. Vzhledem k nákladům spojených s inzercí a prohlídkami nem. a vyhotovování potřebných podkladů potřebných k úspěšnému prodeji nemovitosti činí minimální odměna  25.tis Kč.