Byt 3+1

Verze pro tiskVerze pro tisk
ID zakázky: 
2382012

VizeReality vám nabízí k prodeji byt v bytovém domě v podílovém spoluvlastnictví (podíl 1/5) v části obce Brniště - Hlemýždí. Byt o dispozici 3+1 se nachází v přízemí domu a je bezbariérový. Byt má zděné jádro se samostatnou koupelnou a wc. Okna jsou dřevěná zdvojená, byt je kompletně vyštukován. Vytápění bytu je krbovými kamny umístěnými v obývacím pokoji nebo kotlem na tuhá paliva umístěným v menší místnosti s dveřmi do chodby. Ohřev vody je v bojleru umístěném v koupelně. Odpad je sveden do septiku.
Velkou předností jsou nízké provozní náklady: fond oprav činí 500,- Kč, zálohy na vodu a el. proud jsou závislé na počtu osob v bytě (průměr za vodu a el. proud činí 1500,- Kč/měsíc).
Okolní zástavbu tvoří další bytové a rodinné domy. U domu je prostorné parkoviště. Vhodné pro rodinu s dětmi nebo starší osoby. V obci je školka, základní škola, pošta, lékař, kadeřnictví, menší samoobsluha atd. Autobusová zastávka na návsi, vlak cca 1 km.
Možnost koupě pozemku od obce Brniště v blízkosti domu za 20,- nebo 50,-  Kč/m2 dle místa - ideální na zahrádku.
Stávající majitelé poptávají menší byt s balkonem na Holém vrchu v České Lípě nebo v Novém Boru. Jednou z možností je i výměna této byt. jednotky za menší byt ve výše uvedených lokalitách.
 

Cena
Cena: 
449000 Kč
Poplatky: 
včetně poplatků
Provize: 
včetně provize
Právní servis: 
včetně právního servisu
Vyber jednotku: 
za nemovitost
Lokalita
Brniště 47129
Česká republika
50° 43' 20.874" N, 14° 42' 30.3372" E
Javascript is required to view this map.
Makléř
Stavba
Okolní zástavba: 
Obytná
Vlastnictví: 
Jiné
Typ domu: 
Patrový
Umístění: 
Klidná část obce
Budova: 
Cihlová
Stav: 
Velmi dobrý
Podlaží
Podlaží: 
1
Plocha
Užitná: 
80 m²
Balkón: 
Ne
Lodžie: 
Ne
Terasa: 
Ne
Parkovací stání: 
Ne
Garáž: 
Ne