Aktuality

Poplatky

Vážení,
rádi bychom Vás informovali o poplatcích, které jsou spojeny s prodejem a koupí jakékoli nemovitosti.
Poplatek za ověření podpisu tzv. legalizace. Tuto službu vám poskytne:
 
- Obecní úřad či Městský úřad - nejčastěji odbor matriky a to za cenu 30,- Kč / 1 podpis
- Jakákoli pobočka České pošty - tzv. czechpoint za cenu 30,- Kč / 1 podpis
- Notář za cenu 30,- Kč + 20 % PDH, tedy 36,- Kč / 1 podpis .
 

Není služba jako služba

V současné době vám své služby nabízí velké množství realitních kanceláří, které na první pohled poskytují podobné služby, nikoli však ve stejném rozsahu a požadované kvalitě. Jedním z lákadel je nabídka nízké provize za zprostředkování prodeje či pronájmu nemovitosti.
Většinou platí - vyšší provize = větší rozsah poskytovaných služeb.  Není služba jako služba!

Nemovitosti na i-noviny.cz

Vážení,
ve spolupráci s regionálním zpravodajským serverem www.i-noviny.cz naleznete nabídku nemovitostí i zde, v pravém horním rohu pod záložkou " NEMOVITOSTI na i-noviny.cz ".
 
Velice rádi uveřejníme i VAŠI nemovitost! Postačí kontaktovat realitní kancelář na bezplatné lince 800 444 100 , popř. konkrétního makléře, který se s Vámi dohodne na podmínkách nabídky a následně pro vás připraví kvalitní inzerci nejen na tomto serveru.
 

Magazín Lípa / PANEL STORY

VizeReality

Vážení,
VizeReality vám s radostí oznamují událost - stali jsme se partnery seriálu PANEL STORY v Magazínu Lípa, který vychází bezplatně v českolipském okrese a je distribuován v počtu 22.800ks výtisků do vašich měst a obcí. V tomto seriálu budeme sbírat střípky historie a budeme se pokoušet vám představit, jak vznikala vaše obydlí a následně celá sídliště.

Výměna/směna nemovitosti

Vážení,
v naší praxi se často setkáváme s pojmem "výměna/směna nemovitosti". Výměna/směna, ať už za větší nebo za menší byt, s doplatkem apod.
Vlastníte-li byt či jinou nemovitost v osobním vlastnictví - tzn. jste vlastníkem v evidenci katastru nemovitostí popř. vlastníte-li členská práva a povinnosti v bytovém družstvu, lze tzv. výměnu či směnu provést prodejem či nákupem nemovitosti, u dr. vlastniství převodem členských práv a povinností.  
S výměnou se setkáte u nájemních bytů nebo domů.

Nová tvář VIZErealit

Vážení, v souvislosti s rozšiřováním poskytovaných služeb vám klientům jsme popřemýšleli i o nové "tváři" realitní kanceláře VIZEreality. Sami posuďte, jak se nám to ve spolupráci s reklamní agenturou Deus daří. Na vzájemnou spolupráci s vámi se těší náš tým makléřů VIZErealit.